• Mechanika
  Serwis klimatyzacji
  Inne naprawy
 • Elektronika
  Diagnostyka komputerowa
  Naprawa elektroniki
  Komputerowa geometria
 • Mechanika
  Kontrola zawieszeń
  Komputerowa geometra kół
  Toczenie tarcz- bębnów

O nas

Naprawą samochodów zajmujemy się z pokolenia na pokolenie. Od najmłodszych lat naprawiałem motorowery potem samochody. Firma powstała w 1987 roku i samego początku specjalizowała się w diagnostyce silników benzynowych.  Dysponując bogatą wiedzą i doświadczeniem  nowoczesnymi jak na tamte czasy urządzeniami  potrafiła precyzyjnie  naprawiać ówczesne samochody.

Pracując w małym warsztacie  zawsze marzyłem i miałem wizję dużego, wygodnego i wspaniale wyposażonego budynku. Udało mi się  zrealizować  to marzenie i obecnie prowadzę 5 stanowiskowy warsztat zajmujący się mechaniką elektroniką i geometrią kół , a od 3 lat także obsługą i naprawą Klimatyzacji.  

Nasz warsztat samochodowy to nowoczesny punkt napraw pojazdów  znajdujący się w mieście- Siemianowice Śląskie. Wyposażony jest  on w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne, które pozwalają  nam na najwyższy poziom naszych usług. Na miejscu czeka na Państwa wykwalifikowana kadra pracowników, która swoją wiedzą wspieraną przez nowoczesną technikę służy Państwu w każdym niemal kłopocie związanym z mechaniką i elektroniką w Państwa samochodzie. Nie ma nic prostszego niż samemu się o tym przekonać. Wystarczy zadzwonić pod nasz numer +48 (032) 229 02 57 lub 0 601 41 29 73 i umówić się z naszym pracownikiem. 

Co roku szkolimy się i zgłębiamy tajniki wiedzy, by móc jeszcze lepiej, pewniej i szybciej naprawiać Państwa samochody. Każdego klienta traktujemy szczególnie, wykonując zlecone naprawy uczciwie i fachowo. 

Mamy świadomość, że chcąc poważnie  konkurować z serwisami autoryzowanymi musimy być  świetnie przygotowani zarówno pod względem teoretycznym jak i sprzętowym.  Do napraw stosujemy odpowiednie narzędzia i urządzenia renomowanych firm.

Mamy nadzieję, że wysiłek, który wkładamy w kreowanie wizerunku naszej firmy jako godnej zaufania nie idzie na marne. Robimy wszystko abyście Państwo byli zadowoleni z naszej pracy i zawsze mogli bezpiecznie wrócić do swoich domów. 

Wszystkim, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że w razie potrzeby będą wiedzieli gdzie udać się po pomoc. Postaramy się nie zawieść Państwa oczekiwań. 

Wszystkich potencjalnych, nowych  klientów zapraszamy do bezpośredniego odwiedzenia naszej firmy i przekonania się, że cena jest pojęciem względnym  w odniesieniu do wysokiej jakości wykonanej usługi i zastosowanych części.

 

Janusz Majchrzyk.

2012-05-16

Czynne

od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00

w soboty od 9:00 do 13:00

Kontakt

tel. : +48 (0 32) 229 02 57

tel. kom. : 0 601 41 29 73

Adres

ul. Hadamika 9

41-103 Siemianowice Śląskie

(Michałkowice)

Grafika